Our services

Nesvarbu, ką planuojate suorganizuoti: svarbų oficialų renginį, nedidelį gyvo garso koncertą ar tūkstantines minias pritrauksiantį elektroninės muzikos festivalį, vietos klaidoms ir nesklandumams jame neturėtų likti.

Mes galime užtikrinti, kad visa renginio techninė pusė būtų įgyvendinta garantuojant maksimalią patirtį renginio dalyviams ir komfortą atlikėjams. „Audio forma“ pasirūpins tiek renginio koncepcija, tiek techninės įrangos transportavimu, montavimu ir priežiūra. Skirtingo formato renginiams siūlome konkrečiai situacijai pritaikytą aparatūros komplektaciją ir individualius sprendimus.

Mūsų garso operatoriai, šviesos dailininkai ir technikai apjungs savo žinias ir įgūdžius siekdami vieno tikslo – kad renginys būtų ne mažiau kaip įspūdingas.

Aprūpiname renginius profesionaliomis garso sistemomis. Suprojektuojame mikrofonų, akustinių sistemų, kolonėlių, instrumentinės ir kitos įrangos išdėstymą, suderiname garsą bei prižiūrime visą sistemą renginio metu.

Siūlome scenos ir lauko erdvių apšvietimo sprendimus, kurie paryškins ir paįvairins pasirodymus suteikdami žiūrovui unikalią patirtį. Projektuojame, įrengiame ir renginio metu prižiūrime visą reikiamą šviesos scenografiją.

Kad renginio techninis pagrindas veiktų nepriekaištingai, reikalingas sklandus elektros energijos tiekimas. Esant poreikiui suprojektuosime ir sumontuosime laikiną elektros instaliaciją, kuri aprūpins elektros energija įrangą, leis apšviesti dideles teritorijas.

Nuomojame ir montuojame visas reikalingas scenos konstrukcijas: scenines pakylas (su/be stogo), konstrukcijas aparatūrai ir kitus numatytus elementus. Tai, ką mes sukursime, bus patrauklu ir funkcionalu.